Dazone 2 szt. rozpylacz oleju z mgłą natryskową 100 ml butelka z rozpylaczem do octu i oleju z przezroczystego szkła kryształowego - spray do oleju i octu B07J5DWHJH

zł235.20 zł62.50
Kod produktu: B07J5DWHJH
Dostępność: W magazynie

  • 【Wielofunkcyjna butelka na olej w sprayu】 Rozpylacz może być stosowany z olejem, octem, cytryną, limonką Juice, sherry lub marsalą winem, wodą, sosem sojowym i innymi płynami. Idealnie nadaje się do przygotowywania i doprawiania sałatek lub przystawek. Pasuje do rozpylania składników podczas smażenia, smażenia, pieczenia lub gotowania. Można go również używać do oszczędnego natłuszczania patelni, pieczenia i zapiekanek.

  • 【Wysokiej jakości materiał】 Spryskiwacz składa się z przezroczystego szkła i stali nierdzewnej, dzięki czemu wygląda bardzo nowoczesnie i szlachetnie i ma pojemność 100 ml. Dzięki temu olejki i octy wysokiej jakości są zawsze przechowywane szczelnie i Twój aromat jest optymalnie zachowany. Szczotka do oleju jest wykonana z silikonu, wysoka odporność na temperaturę.

  • 【Łatwa w obsłudze】 Łatwa w obsłudze i czyszczeniu: tylko 2-stopniowa praca w trybie aerozolu, wystarczy wlać swój ulubiony olej do pojemnika, a następnie nacisnąć strzykawkę pod ciśnieniem. Po raz pierwszy wystarczy kilka kliknięć na pompę i zacząć gotować. Mechanizm pompowania na occie i olejku jest łatwy w obsłudze.

  • 【Wielokrotnego użytku i przezroczysty】 Butelka na olej jest przezroczysta, dzięki czemu zawsze można mieć zawartość i pojemność. Pomóż kontrolować ilość oliwy z oliwek w kuchni, aby uniknąć odpadów. Jest to nie tylko zdrowe, ale także chroniące portfel! Możesz również wyraźnie zobaczyć, co znajduje się w butelce.

  • 【 z bezpłatnymi prezentami 】 W zestawie znajdują się 2 prezenty: lejek ze stali szlachetnej i szczotka z oleju silikonowego. Można użyć lejek do napełnienia butelki olejem. Dzięki temu nie wypływa z butelki. Szczotkę do oleju można używać podczas pieczenia, gotowania, grillowania w ręce. Praktyczny i stylowy, może być używany wielokrotnie, łatwy w czyszczeniu i odporny na wysoką temperaturę.

  • Dazone 2 szt. rozpylacz oleju z mgłą natryskową 100 ml butelka z rozpylaczem do octu i oleju z przezroczystego szkła kryształowego - spray do oleju i octu B07J5DWHJH

Sklep na bazie urodzinyspar.pl © 2020