Tuxwang zestaw misek ze stali nierdzewnej 5w 1 salaterki z pokrywkami i skalą można układać w stos dla zapewnienia najlepszych możliwości podczas przechowywania B0759T1ZTP

zł232.51 zł103.92
Kod produktu: B0759T1ZTP
Dostępność: W magazynie

 • Łatwe czyszczenie, nadają się do mycia w zmywarce - nie wymagają uciążliwego mycia ręcznego.

 • Różne zakresy pomiarowe – 5-częściowy zestaw Premium:3 l/ 2 l/ 1,6 l/ 1,2 l/ 0,8 l.Łatwe odmierzanie składników i mieszanek, dzięki skali pomiarowej umieszczonej w każdej misce.

 • Wytrzymała konstrukcja ze stali szlachetnej – nie rdzewieje.Miska może być używana do przechowywania żywności lub do zamrażania w lodówce, a także do transportu żywności.

 • Możliwość ułożenia w stos dla łatwego przechowywania – wyjątkowy design pozwala na przechowywanie wszystkich mniejszych misek w większych - kaskadowa konstrukcja 5 misek zapewnia oszczędność miejsca.

 • Ekstremalna wszechstronność – może służyć jako miska do przechowywania, na owoce, popcorn, składniki, miska do sałaty, miseczka na musli, ciastka i tak dalej.

 • Właściwości:

  - Nadaje się do przechowywania żywności, do zamrażania, do transportowania żywności.
  - Idealne rozmiary do mieszania składników, sosów, sałaty, przygotowywania czy ugniatania ciasta; odpowiednie rozwiązanie do przechowywania świeżych owoców lub warzyw.
  - Dzięki pokrywkom, pojemniki nadają się również do przechowywania suchych produktów (ryżu, makaronu, przypraw...).
  - Jeśli miski nie są używane, można je schować bez pokrywek, wkładając jedną w drugą tak, że zajmą mało miejsca w kuchni; idealnie nadają się do domu lub kuchni przemysłowych.
  - Uniwersalne – nadają się do przekąsek, sałatek, makaronu lub innych artykułów spożywczych.

  Wymiary:

  17,7 x 9,8 cm.
  19,7 x 10,8 cm.
  21,7 x 11,8 cm.
  23,7 x 12,8 cm.
  25,7 x 13,8 cm.

  Zawartość przesyłki
  :

  5 x miska.
  5 x pokrywka.

  Tuxwang zestaw misek ze stali nierdzewnej 5w 1 salaterki z pokrywkami i skalą można układać w stos dla zapewnienia najlepszych możliwości podczas przechowywania B0759T1ZTP

Sklep na bazie urodzinyspar.pl © 2020